MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Soffa + fåtöljer 5671502
nr 567 1502
Soffa + fåtöljer
3 del, France & sons Denmark
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 februari 2009
2.500 kr
2.200 kr
2.400 kr